26.7.

3. října 2008 v 14:20 | nikina |  Deníček

opět den s mou polopolopolo.... sestřenicí Štěpkou!!takže ehm ehm!!den začal nic moc,ale nakonec se vijasnilo a i počasí se vyvedlo.Opětovně jsem byla u Štěpky!a zase to tam bylo jak na divokej párty!!!!!!dozvěděla jsem se od Štěpíka,docela zajímavý věcičky ohledně koní!!!a tím to začalo!do tý doby,než sem k nim přšla,mě to nezajímalo a foukla sem nad tim rukou,ježiš nějaký koně?pf!ale štěpka se pustila do vyprávění, o ježdění,o uždění atd. a čím víc povídala,tím víc sem se v tom nacházela!!ale stejně sem to pak pustila z hlavy.Vše šlo dál a my se chechtaly takovým kravinám!!!štěpka začala říkat,že k ní zítra nemůžu že jede jezdit!!na koních! a já najednou z ničeho nic chtěla taky!ae říkala jsem si,že je to jen za den se Štěpkou a že za jednu hodinu se můj vzah ke koním nemůže změnit!!!

27.5.

čéče lidi,co se za tu 3/4 hodinu se nou dělo,to nemáte páru!!!mě to ale tak strašně bavilo!!!!!!No to je skvělí!!!ale dobilo mě k tomu to,když jsem se koukala na Štěpánku,jak skáče parkury!!!!!!mě to tak chytlo za srdíčko to nemáte ponětí!!!a od tý doby už jezdim taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dneska je 3. října 2008 a mě se strasně stejská!!!!!ale hlavu vzhůru!!!příští týden uvidim Štěpku!!!!!a zase pojedem na koníšky!!a budem spolu!!!vimperku těž se!!bouchne to tu náloží smíchu:-D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 štěpa štěpa | 11. října 2008 v 15:04 | Reagovat

to není kvůli mě, ale to ses našla sama já tě jen nakopla! =)

2 NIKINA (MAJITELKA) NIKINA (MAJITELKA) | 13. října 2008 v 21:23 | Reagovat

jj:-) tak už jsi zase pryč:(byly jsme spolu strašně málo!!:-(ach jo!!!bejt s tebou tak týden a s koňma!!jej co bych za to dala!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.